Stres natychmiastowa pomoc - warsztaty jak radzić sobie ze stresem

Nordic Talking Festival 2021

Kup bilety


 

Czwarta edycja Nordic Talking Festival poświęcona jest zdrowiu psychicznemu. Czego możemy nauczyć się od naszych północnych sąsiadów? Jak radzić sobie z nadmierną ekspozycją na stres i jak walczyć z jego skutkami?

O warsztacie
Warsztat przygotowany z myślą o wszystkich tych, którzy odczuwają na własnej skórze negatywne skutki długotrwałego stresu, a ciśnienie związane z obecną sytuacją destabilizuje im życie i utrudnia funkcjonowanie. Również dla tych, którzy potrzebują zmian w swoim życiu, a trudno im zrobić pierwszy krok.

Celem warsztatu jest ukazanie nowatorskiego sposobu postrzegania siebie i otaczającego świata oraz odmiennego widzenia zmian zachodzących w życiu i wyzwań, które się pojawiają, a także przedstawienie kluczowej roli świadomości i ego w kształtowaniu postaw wolnych od stresu. Uczestnicy poznają naturalne sposoby radzenia sobie ze stresem. Ważnym elementem będzie część praktyczna, składająca się z pracy z ciałem, ćwiczeń oddechowych, technik wyciszania umysłu i pogłębionej relaksacji.

Prowadzący Pawel Gutral o sobie
Jestem absolwentem kierunku Organizacja i Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim oraz kierunku Relaksacja i Joga na AWF Warszawa. Założyłem „Akademię redukcji stresu”, pod szyldem której prowadzę warsztaty, szkolenia i wykłady dotyczące sposobów radzenia sobie ze stresem. W tym zakresie współpracuję między innymi z Gdańskim Ośrodkiem Sportu, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Gdańsku i Zakładem Poprawczym w Gdańsku. Od kilkunastu lat praktykuję medytację i pracę z ciałem. A tak poza tą laurką powyżej to przede wszystkim jestem normalnym, zwyczajnym człowiekiem – mam pracę, która sprawia mi satysfakcję, jestem w związku ze wspaniałą kobietą (dwójka dzieci ), mam swoje pasje, coś mnie wkurza i coś „nakręca”. Potrafię mówić z serca i przeklinać. Płaczę, śmieję się, złoszczę i jestem empatyczny. Staram się brać życie takie jakie jest i doświadczać wszelkich jego aspektów.

Co wziąć ze sobą:
luźny strój i karimatę

Obowiązuje regulamin imprez Nadbałtyckiego Centrum Kultury.

Miejsce Wydarzeń


Nadbałtyckie Centrum Kultury Sala Mieszczańska ul. Korzenna 33/35
80-851 Gdańsk
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google