Bliżej natury - spacer zielarski

Nordic Talking Festival 2021

Kup bilety


 

Czwarta edycja Nordic Talking Festival poświęcona jest zdrowiu psychicznemu. Czego możemy nauczyć się od naszych północnych sąsiadów? Jak radzić sobie z nadmierną ekspozycją na stres i jak walczyć z jego skutkami?

O warsztatach:
Na Północy mówi się, że najlepszym lekarstwem na wszystkie problemy jest kontakt z naturą i poznawanie jej darów. Podczas spaceru po parku w Kolibkach uczestnicy posłuchają informacji o ziołach – tych bardziej i mniej znanych). Poznają ich rolę we współczesnej fitoterapii, kosmetyce oraz kuchni. W dalszej części spotkania przekonają się, jak w prosty i ogólnodostępny sposób przygotować pełnowartościowe leki ziołowe.

O prowadzącym:
Michał Konkel. Z wykształcenia biolog, archeobotanik, z pasji przyrodnik. Z zawodu zielarz-fitoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy-Fitoterapeutów, edukator ziołolecznictwa. Prowadzi prelekcje, warsztaty i zajęcia terenowe z zakresu ziołolecznictwa oraz roślin przydatnych w surwiwalu. Propagator świadomego i rozważnego korzystania z zasobów oferowanych nam przez przyrodę. Wierzy, że środowisko naturalne jest nam w stanie zapewnić wszystko, wystarczy tylko wiedzieć, jak z tego skorzystać. Miłośnik przyrody i fotografii przyrodniczej. Uczeń jednego z najlepszych fitoterapeutów w Polsce – Henryka Różańskiego.

Miejsce Wydarzeń


Park Kolibki al. Zwycięstwa
81-553 Gdynia
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google