RADIOELEKTRONIKA NA ŻYWO (cykl Nowa Muzyka w Starym Ratuszu)

Po tegorocznych wakacjach zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Nowa Muzyka w Starym Ratuszu, który tym razem wypełnią kompozycje najnowsze, powstałe w okresie kilku lat.

Kup bilety


 

Po tegorocznych wakacjach zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Nowa Muzyka w Starym Ratuszu, który tym razem wypełnią kompozycje najnowsze, powstałe w okresie kilku lat. W programie znajdą się dwa utwory krakowskiego kompozytora, Michała Pawełka, z improwizowanymi partiami saksofonu w wykonaniu Szymona Zawodnego, a także bardzo ciekawy występ z żywą elektroniką duetu Tomasz Misiak & Marcin Olejniczak, wykorzystujących szereg niekonwencjonalnych źródeł dźwięku, jak odbiorniki radiowe, kamienie itp. Będzie to nie tylko interesujące muzycznie, ale także wizualnie – dla wszystkich, których ten gatunek chcieliby poznać głębiej, niejako od kuchni. Będzie można spotkać się z kompozytorami, porozmawiać z nimi, zadać pytanie. Koncert będzie także kolejną okazją do wylosowania specjalnej, pamiątkowej płyty CD z wyborem nagrań dokonanych podczas wcześniejszych edycji Nowej Muzyki w Starym Ratuszu, jak i podwójnego albumu z wyborem polskiej muzyki elektroakustycznej, Odyssey One.

Zapraszamy na najbliższy koncert do Ratusza Staromiejskiego, ul.  Korzenna 33/35 w Gdańsku,  w czwartek 13 października o godzinie 19.00.

Program oraz więcej informacji dostępne pod adresem: www.nck.org.pl

Miejsce Wydarzeń


Ratusz Staromiejski ul. Korzenna 33/35
80-851 Gdańsk
Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google