MIASTOplażaLAS - LAS

Kup bilety


 

Wiosna, wiosna…

Budzimy zmysły z zimowego letargu i zapraszamy Was na cykl trzech niecodziennych warsztatów w formacie spacerowym, podczas których eksplorować będziemy tytułowe przestrzenie. Otoczeni trójmiejskimi lasami, smagani zatokową bryzą przypominamy Wam nieśmiało, że mieszkamy w jednym z najpiękniejszych rejonów Polski. Wybierzcie się z nami w nieoczywistą podróż angażującą wszystkie zmysły.

Celem warsztatów jest pogłębienie naszej relacji z otaczającą nas w całej złożoności nie-ludzką naturą. Wielozmysłowe, czułe i świadome spojrzenie na krajobraz, w którym żyjemy i zrozumienie następstw zmian klimatycznych, których na co dzień doświadczamy.

Na ostatnie spotkanie wybierzemy się 3 czerwca 2023 r. do Wrzeszcza z tancerkami i choreografkami związanymi z Fundacją Polka dot: Natalią Chylińską, Katarzyną Kanią i Katarzyną Pastuszak. Spacer choreograficzny będzie twórczym zanurzeniem w LAS, otwartym dla osób kochających bliskość natury i aktywność ruchową prowadzoną w świadomy i uważny sposób.

Zapraszamy do wspólnej praktyki ruchowej pozwalającej na pogłębienie świadomości ciała i czasoprzestrzeni oraz odkrycie indywidualnego potencjału ekspresji ruchowej w kontakcie z naturą. Podczas warsztatu będziemy korzystać z prostych instrukcji choreograficznych (scores), będących inspiracją do ruchu i pozostawiających jednocześnie dużo miejsca na indywidualną interpretację zadania.

 

SPOTKANIE 3 - LAS

3.06.2023, godz. 11.00-14.00

Gdańsk Wrzeszcz

Warsztat plenerowy dla dorosłych i młodzieży powyżej 15 r.ż.

Prowadzenie: Natalia Chylińska, Katarzyna Kania i Katarzyna Pastuszak

Organizator: Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, www.nck.org.pl

Miejsce Wydarzeń


Las - pomnik Jana Gutenberga

Polska

BelépésAz alábbi közösségi oldal fiókokat is hozzácsatolhatja fiókjához:

sign in with google